Sahip olduğumuz 45 yıllık tecrübe ile kendini kanıtlayan ve sayılı tekstil firması arasında yerini alan grubumuz, kendi kadın giyim markası olan NaraMaxx ile 2010 yılından bu yana her sezon koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.
Koleksiyonlarında, gelecekteki trendlere göre plan yaparak heyecan verici yeni deneyimler sunabilmenin farklı yollarını arayan NaraMaxx, dünya modasının izlerini yansıtan tasarımlara yer vermektedir.
Yurtdışı ve yurtiçi tasarım ofisleri ile bütünleşmiş şekilde çıkarılan koleksiyonlarda, her sezon için ürün yelpazesi genişletilmekte ve çevreye duyarlı hammaddelerle üretim gerçekleştirilmektedir.
Dijital platformlara büyük yatırımlar yaparak markanın büyümesine ivme kazandıran NaraMaxx, pazarlama ve reklam faaliyetlerini yürütürken, mobil uygulamalar ve online satış sitesi ile müşterilerine kolay alışveriş imkânı sunmaktadır.
Hızla büyümeye devam eden markamız İstanbul ve New York’ta bulunan tasarım ofisleri ve showroomları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile tüm mağazalarımızda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunan farklı bir alışveriş deneyimi geliştirmek.

Vizyonumuz: Hazır giyim markamızı dünya çapında, başarılı ve güçlü bir yer edinerek yaratıcılık, kalite, müşteri memnuniyeti, güven ve hizmet çeşitliliğini sergilemek.

Değerlerimiz: Kalite, Güvenilirlik, Çeşitlilik ve Çeşitlilik, Yaratıcılık ve Tasarım, Müşteri Memnuniyeti, Gelişim ve İnovasyon, Yüksek Sağlık ve Güvenlik, Doğaya ve Çevreye Saygı

Hizmette Bulunduğumuz Ülkeler: Türkiye, Finlandiya, Kıbrıs, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Krallık, ABD